Ana Sayfa » , » Erotik Film İzle

Erotik Film İzle

Bu kategoride yer alan filmler kesinlikle abartıya kaçılmadan cinsellik ve erotik içeren filmlerdir. Ayrıca playboy Tv ve Tutti Frutti gibi hafızalarda iz bırakan yapımları da bulabilirsiniz.Erotik Yabancı filmler hergün eklenmektedir.Filmleri görmek ve İzlemek için tıklayın.

Erotik Yeşilçam filmlerinin ortaya çıkışı televizyonun popüler olmaya başlamasıyla ortaya çıkmıştır.1970'li yıllarda televizyonun ortaya çıkmasından sonra sinema sektörü seyirci bulamamaya başlamış ve seks filmi olarak isimlendirilen erotik komedi filmler çekilmeye başlanmıştır.Günümüzde alaya alınsa da o dönemde sinemayı yaşatmak için bir amacı vardı.Sitemizde 60 tane erotik yeşilçam filmi bulunmaktadır.Aydemir Akbaş Zerrin Egeliler'in oynaığı filmleri tavsiye ediyorum.İzlemek İçin Tıklayın

Aslında bu bloğa erotik film koymak taraftarı değildik. Daha çok komedi ve romantik film ekleyerek kendimize kemik bir izleyici kitlesi oluşturmak istiyorduk.

Ama gün aşırı gelen erotik film taleplerinden dolayı böyle bir kategori açmak zorunda kaldık diyebiliriz

İnsanoğlunun en temel ihtiyaclarından biri olan cinsellik sinema dünyasının da gişeyi arttırmak için sık sık başvurduğu bir yöntemdir.

Erotik film izlemek isteyen arkadaşların yoğun isteklerini karşılamak ne yazık ki mümkün olmamaktadır.

Sitemizdeki erotik filmler kesinlikle +18 filmlerdir. Lütfen bu uyarıyı dikkate alın.İyi seyirler. Hayır, başkalarından gelen isteklere gösterilen indedir, bazıları ise böyle değildir. Bazı şeyleri un bir süre önceye dayanan beklentiler yüzünden zodur. Doğrudan istekte bulunulmamış olsa billan sürdürmeyi reddetmek Hayır anlamına gelir.

Fred, yıllardan beri her Pazar Fred'in annebabasınm evinin yemeği yemek için otuz mil katediyorlardı. Bu, o kadar redir devam ediyordu ki, artık davet etme gereği bile duyuldu.

Herkes Maggie ve Fred'in Pazar günü saat 5'te geleceğini biliyordu çünkü.

Terapi sırasında her ikisi de Pazar günlerini başka değerlendirmek istediklerini, ancak anne ve babalarının yemeklerinin kesilmesi karşısındaki duygularından söylediler.

Maggie ve Fredfe sevişme sahnesi bu endişelerinin yaşam altına aldığı söylendi.


Zamanlarının çoğunu anne ve baba çocuklarının ve arkadaşlarının gereksinimlerini ve beklenti-karşılayarak geçiriyorlardı.

Yapmakta olduklarının birçoğun anlamalarına rağmen, bililerinin duygularını incitmemek ınları değiştiremiyorlardı.

Başkalarının sevişme duygularına saygı konusunda, kendi isteklerini karşılamadan daha başarılıydı.

ilan konuşmalardan sonra, Fred anne ve babasına yapacak kendisinin ve eşinin mutluluk duyacaklarını, ancak Pazar günü gelmeyeceklerini söyledi. Anne ve babası bo-ncinmişlerdi; ancak Fred ödün vermedi.

Bu Hayır'ı gerçek-çift için çok önemli bir dönüm noktası oldu. Anne ve baba sorunu hallettikten sonra, başka önemli ilişkilerinde de değişiklikleri gerçekleştirdiler ve hayatlarını daha çok kendi e göre yaşamaya başladılar.

Herkesin hoşnut edilemeyece arkadaşlan ya da başkalarının zaman zaman gösterdikleri yaşayabileceklerini öğrendiler.

Anne ve babalarına ; Hayır sinyalinden sonra evlilikleri ve seks yaşantıları her den daha iyi duruma geldi.

Bundan sonra, er birinden üçer tane yapın. Bunları yaparken, ve kolay olanları bulacaksınız. Kolay olanları tekrar etmenin hiçbir anlamı olmadığı için, zor olanları yapın.
Bu Filmi Paylaş :

2 yorum:

  1. Adsız22.3.10

    elinize sağlık çok güzel olmuşşşş

    YanıtlaSil
  2. emeğe saygı ve teşekkürler

    YanıtlaSil

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk